IPS Teknoloji

"Gerçek konfor, güvende hissetmektir."

Teknolojik gelişmelerin çok hızlı yaşandığı ve hayatın geneline yayıldığı modern çağda, ciddiyeti günden güne artan en önemli konu: Güvenlik. Bunun bilincinde olarak, yatırımlarını bireysel ve kurumsal tüm müşterilerinin güven duygusunu büyütmek üzere planlayan ve güvende hissetme ihtiyacının ürettiği yüksek beklentilere, mükemmel sistem çözümleriyle karşılık veren değerli bir marka olarak IPS Teknoloji, yenilikçi ve güçlü duruşuyla geleceğe güven duyulmasına aracılık etmektedir.

11 yıllık sektör deneyimiyle, elektronik güvenlik sistemleri sahasında doğal bir lider olarak ilerleyen IPS Teknoloji, öncü adımlar atabilen kalite odaklı bir firma olarak dikkat çekmektedir. Çatısı altında, her biri kendi alanında uzmanlık sertifikalarına sahip, tam donanımlı ve profesyonel ekiplere yer veren firma, güçlü takım çalışması ile en yeni teknolojileri ürün ve sistem gamına hızla entegre edebilmekte, böylece güvenlik çözümlerini yenilenebilirlik, çok yönlülük, fonksiyonellik ve işleyişte kusursuzlukla bütünleştirebilmektedir.

Altyapı bozukluklarının hatırlattığı her türlü tıkanıklık ve sorun, altyapısı sağlam olmayan tüm elektronik güvenlik sistemleri için de geçerlidir. Bu yönden değerlendirildiğinde IPS Teknoloji hizmetinin en değerli ayrıcalığı, her üründe gözetilen altyapı mükemmelliğidir. Firmamız, güvenliği sekteye uğratacak tüm risklerden arındırılmış ürünleriyle, müşterileri için güvenilir, uzun soluklu bir yaşam ortağıdır.

Dünyanın sayılı elektronik güvenlik sistemi üreticilerinden Panasonic'in partneri olan IPS Teknoloji, kalite standartlarına bağlılığını aldığı kalite belgeleri ile resmileştirmiş bir marka olarak, uluslararası düzeyde kabul gören ve aranılan çözümlere imza atmaktan mutluluk duymaktadır.

Projelendirmenin her aşamasında müşterilerine sunduğu detaylı bilgilendirme ve raporlama hizmetiyle memnuniyet çıtasını yükselten ve başarılı uygulamalarla %100 memnuniyet hedefine ulaşan IPS Teknoloji, telefondan veya yerinde sunduğu 7/24 profesyonel teknik servis hizmetiyle de fark yaratmaktadır.

CCTV, yangın ihbar, kartlı geçiş, hırsız ihbar, çevre güvenlik, konvansiyonel, adreslenebilir ve network güvenlik sistemlerini organizasyon yeteneği gelişkin kurumsal bir yapı içinde, garantili ve anahtar teslim hizmet anlayışıyla hızla teslim eden IPS Teknoloji, üstün teknolojiyi, yüksek kalite ve ideal maliyet avantajlarıyla müşterilerine sunabilme başarısıyla, herkesi, "güvenli yarınlar için ileri güvenlik sistemleri"ne davet etmektedir.

IPS Teknoloji 2015 © Markazula